Bets10 Türk Pokeri ve 20.000TL Ödül

Poker oynayanlar için Bets10’dan çok daha fazla kazanma fırsatı. Bets10‘la beraber Türk pokeri artık sadece türkler arasında değil tüm dünyada tanınan bir poker oyunu oldu. Sizde Türk Pokerinde şansınızı denemek için 20.000TL ödül fırsatını kaçırmayın. Detaylı bilgi almak için okumaya devam edin.

Bets10 sayfasında kampanyasını şu şekilde duyurdu;

20.000 TL ÖDÜLLÜ TÜRK POKERİ ŞAMPİYONASI

Bets10 Türk Pokeri her ay tam 20.000 TL ödül dağıtıyor!
Topladığınız puanlar size muhteşem nakit ödüller kazandırıyor!
Türk Pokeri Şampiyonasında amacınız, puanları toplayarak sıralamada yerinizi almak. Puanları toplayın, her 15 günde bir başlayan şampiyonada sıralamaya girin ve ayda iki kez verilen ödüllerden payınıza düşeni alın!

Şartlar ve Koşullar

Türk Pokeri Şampiyonası her ay iki ayrı devrede yapılır. İlk devre ayın ilk günü saat 00:01′de başlar ve ayın 15. günü günü saat 23:59’da sonra erer. İkinci devre ayın 16. günü saat 00:01′de başlar ve ayın son günü günü saat 23:59’da sonra erer. Yukarıdaki tabloda belirtilen ödüller her bir devre için ayrı ayrı olmak üzere bir ay içerisinde toplamda iki defa verilir. Bıraktığınız her 1 TL Rake 1 poker puanına eşittir. Sıralamada belirtilen “% Puan” hesaplaması yapılırken en yüksek puana sahip oyuncunun puanı 100 olarak alınır ve diğer oyuncuların puanları birincinin puanının yüzdesi olarak yazılır. Şampiyona sıralaması Pazartesi saat 19:00’a kadar güncellenir. Sıralamaya buradan ulaşabilirsiniz. Bu kampanyadan her müşteri bir ay içerisinde her devrede yalnızca bir kez olmak üzere toplamda iki kez faydalanabilir.
İlk devre ödülleri ayın 20. günü saat 19:00′a kadar, ikinci devre ödülleri bir sonraki ayın 5. günü saat 19:00′a kadar ödenir.

Türk Pokerinde Bets10 Kampanya yapmaya doyamıyor. Sayfasında diğer kampanyasını da şu şekilde duyurdu;

TÜRK POKERİ OYNA, 500 TL NAKİT BİZDEN

Eski Güzel günlerin Pokeri, Türk Pokeri Bets10’da. Üstelik 500 TL Nakit bizden sana hediye.
Kampanyaya katıl ve Türk Pokeri oyna. Kazandıkça nakit biriktir, 100 TL oldukça hesabına nakit geçsin, hem de tam 5 defa!
Tek yapman gereken Bets10’da Türk Pokeri oynamak. Sen de katıl ve hemen kazanmaya başla.

Akıllı linki kullanarak jet hızında Bets10 Giriş Yapabilirsin. Hemen yandaki linki tıkla. https://www.bets10yeni.com/

Türk Pokeri Nedir? Nasıl Oynanır mı diyorsun? O zaman hemen aşağıdaki linki tıkla. 

Türk Pokeri Nedir – Nasıl Oynanır

Poker Terimleri hakkında soruların mı var? O zaman TIKLA ve tüm poker terimleri anında öğren. 

Bets10 Kazandırır.

Güncelleme : 31.05.2018